СБУ провела антитерористичні навчання в зоні ООС. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

У Старобільському районі Луганської області в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) відбулись антитерористичні навчання СБУ. Мета тренувань ‒ перевірка готовності всіх суб’єктів боротьби з тероризмом до протидії можливим диверсіям та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення спецоперацій, повідомляє пресцентр спецслужби.

За легендою тренувань умовні терористи проникли на територію слідчого ізолятора у Старобільську і захопили у заручники співробітників пенітенціарної установи. Злочинці вимагали звільнити осіб, яких взято під варту. Оскільки вимогу «терористів» не було виконано одразу, то їхні спільники вчинили «диверсію», підірвавши міст через річку Айдар.

У результаті було прийнято рішення про початок силової фази. Бійці Центру спеціальних операцій СБУ «А» нейтралізували «терористів» і звільнили «заручників». Тим часом вибухотехніки виявили закладені «вибухові пристрої» та знешкодили їх. Інші учасники навчань оперативно відновили транспортне сполучення через річку, звівши понтонну переправу, і локалізували наслідки диверсії. Умовних диверсантів затримали.

У навчаннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції, Держспецзв’язку, прокуратури, Державної кримінально-виконавчої служби, ДСНС, органи державної влади та місцевого самоврядування.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ учасники тренувань продемонстрували готовність до злагодженої міжвідомчої взаємодії в умовах проведення антитерористичної операції у районі ООС. Систематичне проведення таких навчань дозволяє посилити ефективність спільних дій під час проведення реальних спецоперацій.

Як повідомляла група ІС, СБУ провела у Києві міжвідомчі тактико-спеціальні навчання із залученням сил та засобів Нацгвардії, Управління держохорони, Нацполіції, ДСНС та представників державної влади.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ провела антитерористичні навчання в зоні ООС. ФОТО та ВІДЕО

У Старобільському районі Луганської області в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) відбулись антитерористичні навчання СБУ. Мета тренувань ‒...