Розроблений в Україні кулемет КТ-7,62 пройшов випробування холодом. ВІДЕО

-

Читайте также

Что стоит за желанием «глав ЛДНР» отдать пленных Медведчуку — координатор группы ИС

Руководство непризнанных Донецкой народной республики (ДНР) и Луганской народной республики (ЛНР) приняло решение передать Киеву некоторых удерживаемых граждан Украины. «Руководством...

В России от коронавируса умер руководитель клуба военачальников: подробности

Депутат Госдумы РФ бывший заместитель главкома ВВС России генерал-полковник в отставке Николай Антошкин скончался в воскресенье, 17 января. Об...

В Беларуси на атомной станции произошла новая авария: что известно

Белорусская атомная электростанция вечером 16 января, была отключена от энергосети в результате срабатывания системы защиты генератора, сообщило министерство энергетики...

Розроблений та виготовлений на  підприємстві «Завод «Маяк» дослідний зразок кулемета КТ-7,62, пройшов випробування холодом,  повідомила прес-служба підприємства.

Для цього кулемет більше доби тримали у спеціальній морозильній камері, після чого з нього здійснили серію пострілів передбаченою програмою випробувань. Випробування відбувалось у лабораторії підприємства, пише «Український мілітарний портал».

«Арктичний холод, африканська спека, вологість екваторіальних джунглів і проникливий пісок пустелі – всі ці умови можливо штучно відтворити у випробувальному комплексі центральної заводської лабораторії Заводу Маяк, – йдеться у повідомленні

Перед тим як кулемет КТ-7,62 пройшов випробування холодом, важливим етапом тестувань був відстріл танковим кулеметом КТ-7,62 25 тисяч набоїв, таким чином його перевіряли на живучість:

Випробування на живучість тривали 10 днів, а кліматичні випробування – 15 діб, їх проводили фахівці «Заводу «Маяк» за участі представників ВП 1285 МОУ, за кошти підприємства.

Як заявляє прес-служба ДК «Укроборонпром», АТ «Завод «Маяк» став другим збройовим заводом у світі, який здійснив випробування з настрілом у 25 000.

Результати періодичних випробувань 22 вересня затвердили представники Військового представництва 1285 Міністерства оборони України.

Засвідчення військовим представництвом 1285 Міністерства оборони України проведення випробувань на живучість (відстрілу 25 тисяч пострілів) кулемету КТ-7,62 Фото: «Завод «Маяк»

Кулемет Калашникова танковий КТ-7,62 – український аналог радянського ПКТ, який призначений для встановлення в баштах танків і на різній бронетехніці.

Вперше кулемет Калашникова танковий КТ-7,62 київський «Завод «Маяк» презентував на Міжнародній виставці «Зброя і безпека» у 2011 році.

Також є піхотний варіант цього кулемету – КМ-7,62, що відрізняється від радянського прототипу ПКМ наявністю вбудованої планки Вівера.

Як повідомляла група «ІС», в Україні розробили ручні гранати.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Северном Кавказе люди массово отравились водопроводной водой: установлена причина

Более 300 жителей города Буйнакск Республики Дагестан отравились водопроводной водой, сообщили городские власти, пишут российские СМИ. В настоящее время насчитывается...