Рота військової поліції ЗСУ вперше проходить оцінювання за стандартами НАТО. ВІДЕО

-

Читайте также

Вперше за історію навчань Rapid Trident українські військові правоохоронці проходять оцінювання роти військової поліції за стандартами НАТО в рамках спеціальних спроможностей, яких набули під час наполегливих тренувань, повідомляє АрміяInform.

«У цьогорічних навчаннях беруть участь 150 військовослужбовців ВСП. Вони виконують три основні завдання. Перше — це підтримання правопорядку та військової дисципліни, яке ми здійснюємо згідно зі своїми функціональними обов’язками. Друге — виконання завдань антитерористичним підрозділом, який складається з підрозділу служби правопорядку та інших військових формувань. Ну і третє — це оцінювання», — розповів заступник начальника Головного управління ВСП у ЗС України полковник Ігор Строкань.

Підрозділ антитерористичного забезпечення виконує всі завдання згідно зі сценарієм навчання: здійснив безпарашутне десантування на дах п’ятиповерхової будівлі, провів пошук терористичних груп та їх знешкодження у взаємодії з підрозділами Нацполіції, Державної виконавчої служби та Нацгвардії України. Крім цього, підрозділ виконав заходи щодо організації взаємодії між контрдиверсійною операцією, що проводиться безпосередньо на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, та антитерористичною операцією, яку проводить СБУ поза межами навчань Rapid Trident  2021.

Уже розпочались заходи з підготовки до оцінювання. Підрозділ і його техніка перебувають у визначених місцях задля виконання завдань, які визначені сценарієм оцінювання.

Як повідомляла група ІС, під час навчань Rapid Trident 2021 підрозділ РХБЗ ЗС України приступив до практичної реалізації оцінювання другого рівня НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...