Російський репер скоїв самогубство через небажання йти на війну. ВІДЕО

-

Читайте также

У Краснодарі репер Іван Walkie Петунін покінчив життя самогубством через оголошену в росії мобілізацію. Про це повідомляє «Meduza».

Тіло 27-річного музиканта виявили біля однієї з висотних будівель Краснодара. Незадовго до самогубства він опублікував відеозвернення, в якому заявив, що збирається накласти на себе руки через небажання йти на війну.

«На свою душу я гріх вбивства брати не можу і не хочу. Я не готовий вбивати за будь-які ідеали», – сказав Петунін.

За словами Петуніна, у нього була відстрочка від мобілізації через те, що він лежав у психоневрологічному диспансері, але він побоювався, що «найближчими днями часткова мобілізація перетвориться на мобілізацію повну».

Як повідомляла група «ІС», мобілізовані росіяни прибувають в Україну без мотивації, постійно пиячать та влаштовують бійки.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter, а также на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

На сході України загинув американець з добровольчого Інтернаціонального легіону

В Україні загинув американський військовик добровольчого Інтернаціонального легіону Тімоті Гріффін. Як повідомляє NBC, цю інформацію підтвердили у військовій частині,...