Riverine-2021: стало відомо про особливості українсько-румунських навчань

-

Читайте также

В Одесі відбулася конференція з планування українсько-румунського навчання Riverine-2021. Це вже четверті поспіль навчання між ВМС ЗС України та ВМС Румунії, які відбудуться восени цього року. Про це йдеться у повідомленні інформаційного агентства «АрміяІнформ».

Головна ідея навчання ‒ зміцнення регіональної безпеки, покращення рівня взаємодії і сумісності країн-учасниць. До навчання від української сторони залучатимуться група малих броньованих артилерійських катерів, рейдовий тральщик, десантний корабель або катер, підрозділ морської піхоти, а також морська авіація  ВМС України. Від румунської сторони – броньовані та патрульні катери, рейдові тральщики, а також піхотний підрозділ та вертоліт Puma Naval. Також у навчанні візьмуть участь підрозділи Морської охорони Державної прикордонної служби України та Прикордонної поліції Румунії.

Процес планування, управління об’єднаними корабельно-катерними тактичними групами та відпрацювання завдань здійснюватимуться, як і в минулі роки, відповідно до стандартів й процедур НАТО.

Планується, що військові моряки двох країн проведуть тренування з бойового тралення окремих ділянок акваторії річки Дунай, відбиття повітряного нападу противника, здійснюватимуть контроль за цивільним судноплавством у районах оперативної відповідальності, відпрацюють елементи тактичного маневрування з урахування особливостей навігації на судноплавній річці, патрулюватимуть водні шляхи, тренуватимуться в організації зв’язку та взаємодіятимуть з літальними апаратами.

− Особливістю цьогорічного навчання стане відпрацювання завдання з висадки об’єднаного десанту морським та повітряним шляхом й взяття під контроль важливого об’єкта критичної інфраструктури. Підрозділ морської піхоти ВМС України та румунський піхотний підрозділ виконають завдання з річкового патрулювання і взяття під охорону та ескортування затриманого противника. Не менш важливим буде проведення протимінної операції на визначених ділянках річки Дунай з виконанням підривних дій, − зазначила тимчасова виконувачка обов’язків старшого офіцера відділу доктрин, досвіду та багатонаціональних навчань командування підготовки Командування ВМС ЗС України капітан-лейтенант Оксана Сторожук.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше українські та румунські ВМС провели спільні навчання типу PASSEX.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Компания из Литвы объявила о создании лекарствa от COVID-19: что известно

Компания из Литвы Northway Biotech заявила, что создала лекарство от коронавируса. Об этом говорится в сообщении телеканала LNK. "Мы передали...