Річниця створення Командування об’єднаних сил: звернення генерал-лейтенанта Наєва

-

Читайте также

Практичним кроком в процесі реформування Збройних Сил України, а також переходу на стандарти та структури НАТО стало створення рік тому Командування об’єднаних сил Збройних Сил України, що відповідає вимогам розвитку сучасного українського війська. Про це йдеться у зверненні генерал-лейтенанта Сергія Наєва, яке було опубліковане на сторінці Командування об’єднаних сил у Facebook.

«Цей крок віддаляє нас від радянських принципів військового управління та наближає до армій країн-членів НАТО. І це є результатом тісної співпраці з іноземними партнерами та радниками, які діляться з нами своїм досвідом підготовки та проведення військових операцій.

Нами була проведена кропітка робота, стосовно вивчення іноземного досвіду і його адаптації саме до Збройних Сил України.

Але підґрунтям цього був бойовий досвід української армії, отриманий під час Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей», — сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас, за його словами, розподіл функцій між органами управління дозволяє зосередитись на застосуванні Збройних Сил або їх окремої складової для вирішення кризової ситуації, ліквідації певного локального воєнного конфлікту або відбиття повномасштабної агресії з боку ворога.

«Впевнений – ми з Вами рухаємося в правильному напрямку. Бажаю всім Вам, хто за цей рік пройшов непростий шлях становлення, міцного здоров’я та щастя. Нехай поруч з Вами завжди буде надійна підтримка рідних і бойових побратимів! Слава Україні! Разом переможемо!», — сказав Сергій Наєв.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Терориста судитимуть за катування полонених у концтаборі «Ізоляція»: подробиці

Прокурорами Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт відносно громадянина...