Як повідомили у прес-службі Оперативного Командування Захід, триває підготовка військовозобов’язаних оперативного резерву на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Один з елементів навчань — вогнева підготовка. Резервісти вивчають призначення, бойові характеристики, загальну будову та правила стрільб зі стрілецької зброї. Далі — тренуються швидко розбирати та збирати автомат. На сам кінець – стрільби. Вони проводяться у інтерактивному тирі, де використовується бойова зброя без набоїв. У стволах знаходиться лазерна указка за допомогою якої особовий склад вчиться стріляти без набоїв. 

Заняття з водіння проводиться відразу на декількох навчальних ділянках. Механіки-водії один за одним долають навчальний маршрут під наглядом інструкторів. Кожен резервіст тут має змогу набути практичний досвід та поновити свої навички керування.

Нагадуємо,що військовий резерв України складається з мобілізаційного і оперативного резервів. В оперативному резерві, який ділиться на першу і другу чергу, — люди з військовою підготовкою. 

Збори з резервістами. Водіння, лазерний тир.

#ніхто_і_ніщо_без_нас#Я_резервістТриває підготовка військовозобов’язаних оперативного резерву на Рівненському загальновійськовому полігоні. Від самого ранку підрозділи резервістів активно працюють на навчальних ділянках. Вогнева підготовка. Тут резервісти вивчають призначення, бойові характеристики, загальну будову та правила стрільб зі стрілецької зброї. Далі — тренуються швидко розбирати та збирати автомат. На сам кінець – стрільби. Вони проводяться у інтерактивному тирі де використовується бойова зброя але без набоїв. У стволах знаходиться лазерна указка за допомогою якої особовий склад вчиться стріляти без набоїв. Це дозволяє економити боєприпаси та ресурс зброї. Військовозобов’язані «ведуть вогонь» по мішенях, які з’являються на великому екрані. На ньому відображена обстановка, що у точності відтворює мішенне поле військового стрільбища. Звукові ефекти підсилюють реалістичність «стрільби». Відразу після виконання вправи стрільб — на екрані висвічується кількість потраплянь у ціль та загальна кількість балів.Водіння. Заняття проводиться відразу на декількох навчальних ділянках. Механіки-водії один за одним долають навчальний маршрут під наглядом інструкторів. Кожен резервіст тут має змогу набути практичний досвід та поновити свої навички керування.Далі буде.Резервіст

Опубліковано Прес-служба Оперативного Командування Захід Середа, 4 вересня 2019 р.

Раніше стало відомо про те, що в зоні ООС пройшли навчання морської піхоти.