Rapid Trident 2021: Нацгвардія відпрацювала бій у місті. ВІДЕО

-

Читайте также

Військовослужбовці Бригади швидкого реагування Нацгвардії в рамках військових навчань Rapid Trident 2021 здійснили зачистку відведеного району, ліквідувавши умовних бойовиків, повідомляє пресслужба НГУ.

За сценарієм навчань, що відбуваються на Львівщині, країна-агресор здійснила спробу дестабілізації у певному регіоні іншої держави з подальшими діями, спрямованими на його окупацію. Водночас об’єднане угруповання військ союзницьких держав організувало оборону, і згодом звільнило тимчасово окуповані агресором території. В ході проведення стабілізаційних заходів командуванням міжнаціонального контингенту було залучено роту оперативного призначення гостомельської Бригади швидкого реагування Національної гвардії України.

На навчальній ділянці «Бій у місті» бійці бригади продемонстрували порядок проведення блокувально-пошукових та штурмових дій. Ця територія – своєрідне місто у мініатюрі. Тут розташовані будівлі різної поверховості, адміністративні споруди та різноманітні прибудови, які було зведено спеціально для того, аби військовослужбовці відпрацьовували завдання в умовах міста, звикали правильно пересуватися та вчасно виявляти ворожі засідки. В ході відпрацювання бойового завдання гостомельські воїни оперативно блокували район, виявили бойовиків і ліквідували їх, застосувавши стрілецьку зброю та штатне озброєння бронетранспортерів БТР-3.

Керівництво міжнаціональних навчань «Репід Трайдент 2021» та спостерігачі високо оцінили професіоналізм усіх силових структур, залучених у ході стабілізаційної операції. За словами бійців Бригади швидкого реагування, під час тренувального бою в місті вони почувалися впевнено, цілком покладаючись на досвід, набутий у ході спільних навчань з канадськими інструкторами операції “UNIFIER”, а також на власні знання, здобуті в ході бойових ротацій на сході.

Нагадаємо, українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2021 триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня. В них візьмуть участь близько 6 тисяч військовослужбовців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Президенты Азербайджана и Турции открыли аэропорт в деоккупированном Физули. ВИДЕО

В рамках однодневного визита президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган принял участие в открытии международного аэропорта Физули. Во вторник, 26 октября,...