Проведено державні випробування реактивних виробів КБ Південне. ВІДЕО

-

Читайте также

28 липня успішно проведено випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм «Тайфун-1» до РСЗВ «Град», розроблених ДП «КБ «Південне». Пуски реактивних снарядів було проведено з полігону Міноборони «Алібей», що в Одеській області, з використанням штатної бойової машини БМ-21, повідомляє пресслужба конструкторського бюро.

Пуски проводились в рамках попередніх випробувань по договору з МО України. Поставленні перед новими реактивними снарядами завдання виконані, мета випробувань досягнута. Результати будуть враховані під час проведення наступного етапу випробувань.

Також 28-29 липня з полігону «Алібей»відбулися державні (льотні) випробування виробів 9М79-1 «Точка-У». Проведено 2 пуски виробів 9М79-1 «Точка-У» після дослідного ремонту, які оснащені  системою аварійного припинення польоту та системою телеметричного контролю розробки ДП «КБ «Південне».

Пуски відбулися з позитивними результатами, з повним підтвердженням тактико-технічних характеристик виробів та з високими показниками точності влучення (в межах норми) у визначену точку цілі. Також підтверджене повне функціонування систем аварійного припинення польоту та телеметричного контролю, які забезпечують можливість проведення контрольних та учбово-бойових пусків виробів 9М79-1 «Точка-У».

Як повідомляла група «ІС»,  український розробник показав надзвукову ракету «Блискавка».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Кіберпартизани нанесли удар по підрозділу “Роскомнагляду” в Білорусі

Білоруська група “Кіберпартизани" заявила, що нанесла кіберудар по Головному радіочастотному центру, який виконує контрольно-наглядові і регуляторні функції російського Роскомнагляду,...