Провал пропаганди РФ: в Нідерландах повністю проігнорували показ російського фільму про MH17. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Російські пропагандисти за півгодини до чергового засідання суду в Нідерландах у справі збитого малайзійського літака намагалися публічно продемонструвати фільм про теракт «МН17 — непочуті свідки». Проте сеанс закінчився повним провалом — на демонстрацію фільму ніхто не прийшов. Про це повідомляє «Укрінформ».

Навпроти центрального входу в будівлю судового комплексу було встановлено телевізор і колонки. Проте родичі загиблих «сеанс» проігнорували. Окрім організаторів акції, на показ ніхто не вийшов. Акцію влаштувала організація “Глобальні права мирних людей”, яка минулого року організовувала показ іншого “кіно” про МН17 у Гаазі.

Автори фільму намагаються поставити під сумнів результати офіційного розслідування Міжнародної спільної слідчої групи (JIT), стверджуючи, що в офіційного слідства недостатньо доказів причетності Росії. Свої “факти” і критику вони викладають у цих “фільмах”.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, cуд у справі MH17 проігнорував чергові хитрощі російських адвокатів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Инфляция в Венесуэле составила почти 3 000%: подробности

За четыре месяца текущего года рост цен в Венесуэле превысил 240%. Об этом сообщила финансовая обсерватория страны, в состав...