Пройшли випробування сигнальних мін «Спалах-1» для ЗСУ. ВІДЕО

-

Читайте также

На заводі «Маяк» пройшли випробування нової сигнальної міни СП «Спалах-1», яка є українським аналогом радянських сигнальних мін СМ-320 з розширеними можливостями, повідомляє пресслужба ПАТ «Завод Маяк».

Розробники зазначають, що окрім традиційного ініціатора «дротовою розтяжкою», у зразку від заводу «Маяк» реалізована можливість підключення пристрою датчика руху. Може бути виготовлений у сезонному або ландшафтному забарвленні.

СП «Спалах-1», першою чергою, призначений для охорони бойових позицій, арсеналів та складів від проникнення диверсійно-розвідувальних груп ворога. Крім того, цей піротехнічний засіб може бути використаний як нелетальний пристрій, яким позначається територія мінного поля.

«На відео випробування пілотної партії, яка була закладена у 2015 році. Всі елементи піродинаміки спрацьовують, стійкість хімічної композиції до зберігання підтверджена часом. Готові до постачання у Збройні Сили України», — наголошують у прес-службі підприємства.

Як повідомляла група ІС, держпідприємство «Завод «Маяк» проектує новий некерований боєприпас КЗ-4800 для безпілотних літальних апаратів, який може знищити будь-який сучасний танк у світі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Уроки Симоньян впрок не идут, или «Правый уклон» в КПСС

В российском Ростове-на-Дону прошел некий "совет донбасских командиров", организованный "бородаевской богадельней" под названием - "союз добровольцев Донбасса", где под...