Прикордонники та СБУ виявили у літаку партію товарів військового призначення. ВІДЕО

-

Читайте также

Прикордонний наряд та оперативні співробітники ОКПП «Київ» спільно з контррозвідниками СБУ виявили на літаку АН-12 400 кг авіаційних повітряних гвинтів з маркуванням.

Повітряне судно слідувало за маршрутом «Біла Церква – Бориспіль – Гардая (Алжир) — Абуджа (Нігерія)», повідомляє пресцентр ДПСУ.

На місце події також прибули представники Центрального науково – дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗСУ. За попередньою експертною оцінкою дані авіаційні повітряні гвинти з маркуванням відносяться до товарів військового призначення.

Наразі для повного експертного дослідження товари військового призначення вилучили представники Київської Держмитслужби, про виявлення кримінального правопорушення за ст. 333 ККУ до СБУ направлено повідомлення.

Нагадаємо, на кордоні з РФ виявили контрабанду комплектуючих до парашутних систем.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Молдова може вийти з-під впливу РПЦ: пропаганда РФ вже активізувалась

Російські експерти, представники РПЦ та чиновники РФ заявляють, що проєвропейська президентка Молдови Майя Санду рішуче налаштована вивести Молдовсько-Кишинівську митрополію...