Прикордонники пройшли курс підготовки екіпажів кораблів Морської охорони. ВІДЕО

-

Читайте также

На базі Навчального центру Морської охорони в Ізмаїлі відбувся перший випуск військовослужбовців, які навчались на спеціалізованих курсах мовної та фахової підготовки екіпажів кораблів Морської охорони українсько-французького проєкту.

Протягом трьох місяців двадцять моряків-прикордонників з Одеського, Маріупольського та Ізмаїльського загонів Морської охорони Державної прикордонної служби України опановували одну з мов міжнародного спілкування мореплавців для подальшого просування й реалізації унікального, сміливого, амбітного українсько-французького проєкту оновлення корабельно-катерного складу Морської охорони, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Система підготовки слухачів була розроблена спеціально. Вона ґрунтується на сучасних міжнародних методиках навчання і, насамперед, зорієнтована на специфіку службової діяльності прикордонного відомства за провідними стандартами ЄС та НАТО.

Володіння персоналом мовою міжнародного спілкування – англійською − це запорука успішного інтегрування Морської охорони Держприкордонслужби у спільноту колег з провідних країн світу.

Інтенсивний курс підготовки передбачав 8 годин щоденних занять 5 разів на тиждень. Крім посиленої мовної підготовки, майбутній екіпаж підвищував кваліфікацію й за основним фахом. В процесі навчання всі хлопці проявили себе позитивно.

По завершенні курсу, моряки прикордонники отримали відповідні свідоцтва.

Вже за кілька днів у Францію відправиться чергова робоча група фахівців Морської охорони із нагляду за будівництвом кораблів спеціального призначення типу OCEA FPB 98 MKI.

Нагадаємо, в лютому відбувся прийом корпусу першого – головного корабля. Решта одиниць будуть серійними.

Як повідомляла група ІС, 18 лютого капітан 1 рангу Державної прикордонної служби України Владислав Смірнов та директор з питань виробництва та якості французської компанії «OCEA» Люк Булестре підписали прийом корпусу першого катеру FPB 98 MKI для Морської охорони.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Темники меняют на ходу: как агент РФ спекулирует на теме Израиля

Александр Вознесенский (Александр Бориславский), активный член агентурной ячейки спецслужб России на Кипре, выполняющий свои задачи под прикрытием Лимассольской русскоязычной...