Прикордонники повторно виявили порушницю-росіянку з новим документом. ВІДЕО

-

Читайте также

Прикордонники виявили у пункті пропуску «Бориспіль» росіянку, яка влітку 2018-го порушила порядок в’їзду-виїзду на окуповану територію України, незаконно відвідавши Крим.

Громадянка РФ прилетіла в Україну рейсом з Познані. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що мандрівниця є порушницею українського законодавства, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Попередньо, за порушення українського законодавства прикордонники заборонили їй в’їзд в Україну на 3 роки та попередили, що якщо протягом цього часу намагатиметься потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років.

Однак громадянка РФ не дослухалася до попереджень, змінила паспортний документ, у якому вже не було відмітки українських прикордонників про заборону в’їзду та спробувала в’їхати в Україну знову.

Рішення охоронців кордону було однозначним – громадянка РФ «прикрасила» новий паспортний документ новим штампом заборони в’їзду в Україну терміном на 10 років.

Як повідомляла група ІС, СБУ заблокувала у Чернігівській області антиукраїнську мережу, яка хотіла власну територіальну громаду і власну «міліцію».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Свои партизанские отряды: почему история с ТРО обречена на успех

Участие в ТРО – это максимально архетипичная деятельность для украинцев. Мы к ней генетически, исторически, культурно предрасположены. Свежие цифры...