Прикордонники навчаються управляти БПЛА в бойових умовах. ВІДЕО

-

Читайте также

Робота БПЛА в умовах бойових дій – це очі наших захисників. Виявлення руху колон ворожої техніки, розташування складів з боєприпасами чи місць знаходження артсистем, без ризику для життя побратимів-розвідників, переоцінити неможливо.

З початком повномасштабного вторгнення рф необхідність використання дронів на фронті різко зросла. Проте, кількість фахівців-операторів залишалася недостатньою. На допомогу вкотре прийшли волонтери. Люди, які мають технічну базу, навички керування безпілотниками, бойовий досвід, а головне – життєву патріотичну позицію, запропонували свою допомогу у підготовці спеціалістів даного напрямку, повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.

Колектив ентузіастів розпочав підготовку операторів БПЛА близько п’яти місяців тому. Свої послуги з безоплатного навчання вони запропонували представникам сектору оборони й безпеки України, у тому числі й прикордонникам. Курси було започатковано в одному із західних регіонів України. З урахуванням локації та необхідності подальшої заміни бійців у районах ведення бойових дій, до підготовки були залучені військові з усіх прикордонних загонів Західного регіонального управління.

Наразі вже близько вісімдесяти представників прикордонного відомства отримали навички керування БПЛА і готові захищати Батьківщину «з неба».


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

СБУ виявила в єпархіях РПЦвУ пропагандистські «методички» Кремля та нацистську символіку. ФОТО

СБУ завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ МП (РПЦвУ), які розташовані у Закарпатській, Рівненській і Житомирській областях. На...