Представники РПЦвУ вчинили нову провокацію на Вінниччині: залили клеєм замок храму. ВІДЕО

-

Читайте также

В селі Новоживотів у Вінницькій області представники РПЦвУ, а саме священник Дмитро Цмокало разом зі своїми прихильниками, 17 жовтня залив дверний замок клеєм місцевого храму. Все це для того, щоб віряни ПЦУ не змогли потрапити на богослужіння. Храм, згідно з рішенням всіх судових інстанцій, належить ПЦУ, повідомляє Духовний Фронт України з посиланням на заяву священника ПЦУ отця Ярослав.

«Ми знову, в черговий раз пішли на компроміс і на прохання поліції не конфліктували, не заходити до храму. Ми свою обіцянку виконали. Ми звершили богослужіння перед входом у храм, так само, як і на Покрову. Але, коли ми вже завершили богослужіння, ми підійшли до дверей храму і спробували відкрити їх ключем, і в цей момент зрозуміли, що замок залитий клеєм. Це ще раз показує, що вони скористались нашою добротою, скористались тим, що ми не  заходили у свій храм», — повідомив отець Ярослав.

Цей вандалізм відбувся, ще задовго до присутності вірян ПЦУ на території храму, які хотіли провести богослужіння.

«Звичайно, зранку, ми цього не знали, бо представники нашої громади побачивши, що вони стоять біля дверей, сказали їм, щоб ті покинули територію храму, і щоб вони сюди не підходили», — розповів отець Ярослав.

На це благочинний РПЦвУ Дмитро Цмокало набрав до поліції й заявив про те, що назріває конфлікт.

Таким чином на виклик приїхала поліція, конфлікту жодного не було, вірян РПЦвУ попросили відійти від дверей храму, замок яких, як виявилось, вони залили клеєм.

Коли священник ПЦУ прибув до церкви о 11:30, для того, щоб звершити недільне богослужіння, представники РПЦвУ молились ще у своєму пристосованому приміщенні, котре вони побудували перед входом у храм. На богослужінні була також присутня голова Вінницького осередку проросійської Громадської організації «Миряни». Також були присутні «православні тітушки», тобто не місцеві жителі, а молоді хлопці, спортивної зовнішності, — розповів отець Ярослав.

Крім цього, був присутній адвокат «Мирян», котрий під час звершення богослужіння РПЦвУ грав у футбол на території храму.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше парафіяни ПЦУ виграли суди проти РПЦвУ і потрапили до свого храму на Вінниччині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированный Крым прибыли сотни срочников из Дагестана

Российские оккупанты переправили в Крым 200 срочников из Дагестана для прохождения военной службы на территории полуострова. Согласно сообщению пресс-службы Южного...