Правоохоронці провели навчання в екстремальних умовах на Донеччині. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Співробітники поліції за навчальним сигналом тривоги вирушили на полігон, де упродовж двох днів відпрацьовували професійні навички. Командно-штабні та тактико-спеціальні навчання проводяться щорічно, їх мета — підвищити рівень готовності поліції до дій в екстремальних умовах, повідомляє пресслужба Поліції Донеччини.

Участь у навчаннях взяли співробітники ГУ Нацполіції в Донецькій області, патрульної поліції та поліції охорони, а також керівники територіальних підрозділів поліції. По тривозі піднялися також вибухотехнічна служба та кінологи зі своїми чотирилапими напарниками.

Після стройового огляду та інструктажу сили поліції зі спецтехнікою було перекинуто на полігон, де розгорнуто наметове містечко. Правоохоронці відпрацювали алгоритми дій у разі ускладнення оперативної обстановки, в польових умовах, наближених до реальних.

Поліцейські вдосконалили фізичну, тактичну, вогневу та медичну підготовку. Також практикувалися в інженерній та вибуховій справах, у топографії, зведенні фортифікацій. Вправи включали біг на 3 км, тактику роботи в групах – переміщення та дії на відкритій місцевості.

Окрему увагу було приділено практикам володіння вогнепальною зброєю. Співробітники поліції відточували навички стрільби з пістолетів, автоматів, а також з автоматичного пістолета-кулемета МP-5. Відпрацьовували різні сценарії: ведення вогню з укриття, поранення бійця з евакуацією та наданням йому першої домедичної допомоги в умовах бою.

Заняття проводили інструктори тренінгового центру поліції, бійці спецпідрозділу КОРД, а також представники ЗС України та ДСНС. Так, рятувальники поділилися з правоохоронцями досвідом ліквідації наслідків надзвичайних подій, робіт з розмінування, радіаційного та хімічного захисту, а також продемонстрували зразки новітнього обладнання.

Як повідомляла група ІС, проведено оперативно–профілактичне відпрацювання в населеному пункті Новопсков та селищі Заайдарівка Старобільского району Луганської області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пентагон рассказал о целях учений НАТО «Защитник Европы»

Военные учения стран Североатлантического Альянса "Defender Europe 21", которые начались в начале мая в более 10 европейских государствах, имеют...