Полонений російський окупант розповів, як обстрілював мирних людей. ВІДЕО

-

Читайте также

Полонений російський окупант розповів про те, як обстрілював мирних людей у Маріуполі та чому вторгся до України. Загарбник зізнався СБУ: командири казали, що треба діяти на випередження, бо їм відома навіть дата «нападу» України на росію — 26 лютого.

«23 числа одержали наказ про висадку на території України. 24 лютого висадились. Аргументували це тим, що 26 лютого Україна мала напасти на нас. І що цією висадкою ми припинили напад», — розповідає він слідчим СБУ.

Після того, як окупант потрапив у полон, він «різко» змінив своє ставлення. Уродженець Криму говорить СБУ, що нібито «не знав» куди вони їдуть і які саме об’єкти обстрілюють. Коли їх повернули до місця дислокації у березні, його взвод підписав рапорти-відмови від участі у «спецоперації». Але командування знову відправило їх в Україну.

І вже після цього солдат, який «відмовився» продовжувати війну — здійснив по українському Маріуполю близько 400 мінометних обстрілів! І знову ж таки — «нічого не знав» про це.

Нагадаємо, СБУ затримала російського інформатора, який розвідував дані для ракетних ударів і диверсій в Чернігівській області.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Войска рф на Бахмутском направлении не усвоили уроков прошлых кампаний — ISW

Российские усилия вокруг Бахмута показывают, что российские силы совершенно не извлекли уроков из предыдущих кампаний с большим количеством жертв,...