Покращений БТР-4Е для морпіхів успішно пройшов випробування водними перешкодами. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Нещодавно відбулися додаткові типові випробування БТР-4Е з покращеними характеристиками для подолання водних перешкод. Як відзначив міністр оборони Андрій Таран, розробка зазначеної модифікації «Буцефала» обумовлена необхідністю комплектування підрозділів ВМС бронетехнікою для десантування з надводних десантних кораблів, інформує прес-служба відомства.

За словами очільника МОУ, у процесі випробувань бронемашина продемонструвала очікувані характеристики та зарекомендувала себе відмінно.

— Сучасний, багатофункціональний, грізний — це трьома словами характеристика такого варіанту виконання БТР-4Е. Після додаткових типових випробувань з подолання водних перешкод ми вкотре пересвідчилися у перспективності цього зразка військової техніки та його необхідності для оборони України. БТР-4Е є виключно українською розробкою, що пройшла повний цикл від «чистого аркуша» до постановки на озброєння, — зазначив Андрій Таран.

Він підкреслив, що основною відмінністю варіанту виконання БТР-4Е для потреб ВМС ЗС України від базового зразка є призначення для транспортування особового складу морської піхоти і їх вогневої підтримки в бою та здатністю цілодобово виконувати завдання в зонах помірно-холодного морського клімату.

Бронетранспортер БТР-4Е серійно випускається в Україні, планово надходить до підрозділів Збройних Сил України.

Нагадаємо, група ІС писала про те, як пройшла перевірка корпусів українських БТР-4Е бронебійними кулями.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Покращений БТР-4Е для морпіхів успішно пройшов випробування водними перешкодами. ФОТО та ВІДЕО

Нещодавно відбулися додаткові типові випробування БТР-4Е з покращеними характеристиками для подолання водних перешкод. Як відзначив міністр оборони Андрій Таран,...