На полігоні Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC) триває наступальна операція сил BLUFOR. Механізована рота зі складу 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України, яка бере участь в навчаннях Combined Resolve XII, після відновлення боєздатності вночі здійснила марш та з танковим підрозділом США зайняли визначені панівні висоти.

Про це повідомляє сайт Міноборони України.

А наступного дня українська піхота спільно з союзниками вела активні навчальні бої із застосуванням лазерної системи імітації бою MILES, виконуючи завдання із заволодіння новими позиціями та зачистку місцевості.

OPFOR завдав роті «втрат», вивівши на добу з «навчальної гри» взвод «холодноярців». Коли умовний противник застосовує протитанкові системи «Джавелін», наразі їхні макети з лазерними системами MILES, кількість не враженої бронетехніки та полі бою швидко зменшується. Хоч і з «втратами», але чергове завдання було виконано.

У п’ятницю, 23 серпня, перегрупувавши сили та поповнивши запаси, «холодноярці» продовжили наступальні маневри, які завершаться 24 серпня штурмом позицій умовного противника.

У багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII (Спільні зусилля ХІІ) беруть участь близько 5 тисяч військовослужбовців з 21 країни. Навчання проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.