Артилерійські підрозділи Об´єднаних сил завжди в готовності дати гідну відсіч противнику. Це вкотре було доведено під час раптової перевірки стану їх готовності до виконання завдань за призначенням, здійсненої за наказом Командувача Об´єднаних сил, повідомляє прес-центр штабу ОС.

Артпідрозділи, що за замислом тренувань були приведені у повну бойову готовність, успішно висунулися із району зосередження до вогневих позицій. Воїни продемонстрували злагодженість дій під час розгортання в бойовий порядок й підготовки до стрільби, точність при наведенні на визначені цілі.

За результатами перевірки підрозділи основної ударної сили об´єднаних сил були оцінені як готові до виконання завдань за призначенням.Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що ситуація на Донбасі продовжує загострюватись.

Підрозділи основної ударної сили ООС завжди напоготові#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_OperationАртилерійські підрозділи Об´єднаних сил завжди в готовності дати гідну відсіч противнику. Це вкотре було доведено під час раптової перевірки стану їх готовності до виконання завдань за призначенням, здійсненої за наказом Командувача Об´єднаних сил. Артпідрозділи, що за замислом тренувань були приведені у повну бойову готовність, успішно висунулися із району зосередження до вогневих позицій. Воїни продемонстрували злагодженість дій під час розгортання в бойовий порядок й підготовки до стрільби, точність при наведенні на визначені цілі.За результатами перевірки підрозділи основної ударної сили об´єднаних сил були оцінені як готові до виконання завдань за призначенням.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 8 червня 2019 р.