Підрозділи десантно-штурмових військ провели навчання на півдні України: опубліковано відео

-

Читайте также

Під час заходів бойової підготовки з особовим складом підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, проведено тренування з відбиття нападу повітряного десанту умовного противника. Про це йдеться у повідомленні служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, подібні заняття з підрозділами протидесантного резерву відбуваються щотижня та спрямовані на підтримання навченості та злагодженості військовослужбовців, які несуть бойову службу на півдні України.

– Цього разу, після отримання раптового сигналу воїни-десантники спільно з групою вогневої підтримки швидко здійснили марш, відбили та зупинили наступ в глиб нашої території сил та засобів десанту умовного противника, а також просунулись на панівні висоти та зайняли оборону, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, незабаром, згідно плану бойової підготовки, десантники братимуть участь у тренуваннях із залученням інженерних підрозділів, артилерії та армійської авіації.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ВМСУ провели спільні з НАТО навчання у Чорному морі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У РФ не получится обеспечить оккупированный Крым водой из Азова: мнение эксперта

У Российской Федерации не получится обеспечить временно оккупированный Крым водой из Азовского моря с помощью бурения скважин на морском...