Під час протестів в Ірані є людські жертви: відео з місця подій

-

Читайте также

Іран підтверджує перші жертви під час протестів проти смерті Махси Аміні. Офіційні особи Ірану заявили, що іноземні держави впливають на протести, що поширюються, з приводу смерті молодої жінки, передає Al Jazeera.

Губернатор північно-західної провінції Курдистан Есмаїл Зорей Куша підтвердив перші жертви під час протестів у зв’язку зі смертю затриманої поліцією молодої жінки на ім’я Махса Аміні, але він заявив, що троє було вбито протестувальниками.

«Розслідування показали, що ці люди були застрелені тими, хто працював проти уряду, та з вогнепальної зброї, яка не використовується жодною із служб безпеки чи правоохоронних органів у провінції», — сказав він.

Акції протесту у зв’язку зі смертю Махси Амін, затриманої поліцією, пройшли в столиці Ірану Тегерані, Хамадані та Газвіні. Під час багатолюдної акції протесту на алеї Велі Аср у Тегерані скандувалися антиурядові гасла.

За даними правозахистників, п’ятеро людей були вбиті іранськими силами безпеки під час протестів, які були спровоковані смертю Махси Аміні. Ще 75 осіб отримали поранення в інших містах за вихідні.

Протестувальники почали захоплювати урядові будівлі та зривати з будівель портрети своїх лідерів. Учасники акції скандували «смерть диктатору» та вимагали звільнення заарештованих.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Втеча армії рф з Херсона спровокувала розкол між прихильниками війни і путіним — ISW

Відхід російських військ з Херсона викликає ідеологічний розкол між прихильниками війни та президентом росії путіним, підриваючи впевненість у відданості...