Перед Великоднем прикордонники очікують повернення 200 тисяч українців. ВІДЕО

-

Читайте также

З 16 березня авіаційним, залізничним, автобусним та пішохідним сполученням до України вже повернулося близько 160 тисяч наших громадян. Причому у останній день березня прикордонники зафіксували «антирекорд», адже за добу кордон перетнуло лише 10 тисяч громадян. А ось у найактивніший день, 27 березня, на вхід в Україну прибуло 22 тисячі наших громадян. Про це розповів Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Очільник служби додав, що за даними МЗС, наразі ще близько 17 тисяч громадян заявили, що мають намір повернутися на територію України.

Також керівник ДПСУ зауважив, що напередодні пасхальних свят в Україну може повернутися близько 200 тисяч наших громадян.

Голова Держприкордонслужби підкреслив, що охоронці кордону ведуть базу даних щодо усіх громадян, які перетинають кордон як на в’їзд, так і на виїзд з України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в ДПСУ пояснили необхідність обов’язкової обсервації осіб, що прибули з-за кордону.

загрузка...

Свежее

ВМС Франции показали войну против дронов с применением боевого лазера. ВИДЕО

ВМС Франции представили видео с уничтожением дронов прототипом боевого лазера. Испытания на наземном полигоне в условиях низкой облачности и...