додому Відео Партизани відшукали слабкі місця у бази спецполку армії рф у Москві. ВІДЕО

Партизани відшукали слабкі місця у бази спецполку армії рф у Москві. ВІДЕО

Партизани зробили вилазку до бази 107-го спеціального моторизованого полку в Москві. Їм вдалося виявити слабкі місця в охороні об’єкта, повідомляє Telegram-канал руху “АТЕШ”.

“Атеш” знайшов слабкі місця навколо території 107-го спеціального моторизованого полку у Москві”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, агентам вдалося з’ясувати сліпі зони відеокамер, розміщення штабу та складів, час зміни чергової зміни на КПП та маршрути патрулювання варти 107-го спеціального моторизованого полку внутрішніх військ (в/ч 3747).

Нагадаємо, згідно з аналізом супутникових знімків, росія активно нарощує виробничі потужності на своїх військових заводах. Йдеться про підприємства, що працюють з авіацією, дронами та керованими боєприпасами. Зокрема, нещодавно партизанам вдалося розвідати новий ракетний завод, розташований у Москві, в спальному районі Некрасівка, в індустріальному парку “Руднево”.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Exit mobile version