Палкою по лобі: глава РПЦвУ оригінально благословив своїх прихожан. ВІДЕО

-

Читайте также

Очільник РПЦвУ Онуфрій (Березовський) вирішив оригінально благословити своїх прихожан. Про це повідомляє видання «Духовний фронт України».

13 грудня Онуфрій прибув у столичний Свято-Пантелеймонівський монастир де до нього підійшли по благословення монахині й віряни. Онуфрій витягнув свого архієрейського посоха і став прикладати його до голови вірян.

Що цікаво вірян Онуфрій благословляв посохом, а монахинь — хресним знаменням. Чи означає ця градація, що віряни РПЦвУ менш достойні, ніж монахині, торкнутись руки глави Московського патріархату в Україні?

Відповідні відео з незвичним благословенням були опубліковані на ресурсах РПЦвУ.

Судячи із реакції прихожан, така поведінка очільника РПЦвУ для них є нормальною і не викликає ніяких запитань, щодо відповідності до православних традицій.

 

Варто зазначити, що це вже не вперше Онуфрій застосовує свій жезл для того, щоб благословити вірян, хоча міг би використовувати традиційний метод – хресне знамення.

У червні 2021 року Онуфрій прилетів в Олександрію на гелікоптері та благословляв вірян РПЦвУ палицею.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

У російському Єкатеринбурзі палять машини із Z-свастикою. ВІДЕО

Поліція в російському Єкатеринбурзі розшукує «пробандерівськи налаштованих» паліїв машин з літерою Z, пишуть росЗМІ з посиланням на ГУ МВС...