Опубліковано відео з випробувань ракетного комплексу «Вільха-М»

-

Читайте также

На півдні країни тривають державні випробування модернізованої версії ракетного комплексу «Вільха-М».

На одному з полігонів Одещині модернізовані ракети калібру 300 мм вражають наземні цілі на відстані у понад сотню кілометрів. Роботу комплексу та результати стрільб за багатьма параметрами оцінюють спеціалісти державної приймальної комісії. На підставі зібраних даних вони відпрацюють пропозиції щодо прийняття цього зразка на озброєння у військах.

Від уже прийнятого на озброєння української армії комплексу «Вільха» цей зразок відрізняється новими ракетами зі збільшеною дальністю польоту, виробництво яких організовано в Україні за замкненим циклом. «Вільха-М» з коригованими ракетами калібром 300 мм Р624М призначена для ураження на дальніх відстанях броньованої, легкоброньованої та неброньованої техніки, живої сили противника, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку, об’єктів військово-промислової структури, наземних споруд складського та іншого призначення.

Як повідомляла група ІС, підрозділ українських РСЗВ «Смерч» під час тренувань відпрацював знищення пунктів базування умовного противника, а також злітно-посадкових смуг штурмової авіації та безпілотних літальних апаратів, а розрахунки зенітних ракетних комплексів «Оса-АКМ» змогли захистити колону РСЗВ від нападу ворожої авіації. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Сухогруз сел на мель в российском порту. ВИДЕО

Сухогруз Xing Yuan прибило к набережной города Холмска Сахалинской области, сообщается на сайте регионального главка МЧС РФ. Об этом пишут...