Новинський в ролі диякона РПЦ взяв участь в богослужінні на честь Алєксандра Нєвского в РФ: опубліковано відео

-

Читайте также

Проросійський депутат Верховної Ради Вадим Новинський в ролі диякона РПЦ взяв участь в богослужінні, що відбулося в місті Санкт-Петербурзі 12 вересня. Богослужіння було приурочене національному герою РФ, князю Алєксандру Нєвскому. Трансляцію із богослужіння показував телеканал «Союз», повідомляє Духовний Фронт України.

Новинський не бачить нічого поганого у відвідинах Російської Федерації і молитви у день національних героїв РФ. Він сам підтримує РПЦ в Україні, активно протидіяв об’єднанню православ’я в Україні й продовжує спонсорувати розкол в нашій державі. Вадим Новинський із своєю охороною вивіз єрарха РПЦвУ Агапіта (Бевцика), який хотів долучитись до Об’єднавчого собору в 2018 році. Сам він заявляє, що бореться «за конфесійний мир».

Натомість РПЦвУ захищає Новинського і каже, що він «не є проросійським політиком». У червні Новинський загримів у базу «Миротворця» як «агент впливу РПЦ в Україні». Новинський намагався просунути у ВРУ свій законопроєкт, для лобіювання інтересів Моспатріархату.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, православний олігарх Новинський збирається купити проросійський пропагандистський телеканал.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ГУЛАГ 2.0 : трудовые мигранты из ОРДЛО и оккупированного Крыма вольются в ряды заключенных на стройках России

На днях стало известно, что МВД России предлагает упростить включение жителей «Л/ДНР» в госпрограмму по оказанию содействия добровольному переселению...