Новий комплекс захисту турбогвинтових літаків пройшов держвипробування. ВІДЕО

-

Читайте также

Комплекс захисту турбогвинтових літаків ВТА типу Ан-26 від ТОВ «Науково-виробнича фірма «Адрон» пройшов успішні державні випробування у першій половині травня цього року на полігоні Широкий Лан, що в Миколаївській області, пише «Defense Express».

Цей комплекс призначений для захисту літаків ВТА від керованих ракет з інфрачервоними системами самонаведення.

«Актуальність розв’язання такої задачі не викликає сумнівів. Наприклад, у 2014-2015 роках над тимчасово окупованою територією України були збиті літаки Ан-26 і Ан-30 із застосуванням керованих ракет, що супроводжують ціль за її інфрачервоним випромінюванням», – зазначають у НВФ «Адрон».

До комплексу захисту входять комбіновані пристрої викиду хибних теплових цілей (ХТЦ) «Адрос» КУВ 26-50 і станція оптико-електронного подавлення (СОЕП) «Адрос» КТ-03У, встановлені у спеціальних контейнерах. Літак типу Ан-26 може нести чотири таких контейнери, кожен з яких вміщує 80 ХТЦ калібру 26 мм і 40 ХТЦ калібру 50 мм.

Нова СОЕП генерує більш потужний, ніж у СОЕП «Адрос» КТ-01АВ, завадовий сигнал, та має нові закони його модуляції. Працюючи в парі, КУВ і СОЕП забезпечують високу ефективність захисту літаків типу Ан-26, що і показали результати проведених державних випробувань.

У компанії зазначають, що завдяки науково-технологічному потенціалу, закладеному у системи викиду ХТЦ, їх можна використовувати також і для ефективного захисту літаків Ан-32 та Ан-178.

Як повідомляла група «ІС», триває розробка українського ударного БПЛА «Сокіл-300».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Росатом» ввязывается в сомнительный проект в Ираке

Ирак объявил о программе по строительству АЭС на 11 ГВт до 2030 года. Сейчас Багдад ведет переговоры с Россией,...