Нові Bayraktar TB2 для України готують до передачі у Туреччині. ВІДЕО

-

Читайте также

У Туреччині готують до передачі Україні нові ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА) Bayraktar TB2.

Журналісти ТСН побували на підприємстві Baykar у передмісті Стамбула разом з представниками українського оборонно-промислового комплексу на народними депутатами та підготували сюжет.

Нова партія турецьких дронів надійде на озброєння Військово-Морських Сил ЗСУ за угодою підписаною між Україною та Туреччиною. Вона стосується передачі технологій та виробництво корветів типу «ADA» й ударних безпілотних авіаційних комплексів типу «Bayraktar TB2».

На початку березня делегація з України проінспектувала хід виробництва БПЛА. Як розказав тоді Командувач ВМС ЗСУ контрадмірал Олексій Неїжпапа, національний флот отримає не просто безпілотні апарати з озброєнням, а повноцінну систему, яка буде використовуватись для виконання низки надважливих завдань, зокрема, висвітлення надводної обстановки в Азовській і Чорноморській операційних зонах, видачі цілевказівок, здійснення вогневого ураження противника, як на морі, так і на суші.

Для ЗСУ закуплять п’ять комплексів Bayraktar. Також до кінця року ВМС ЗСУ отримають дивізіонний комплект берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Як повідомляла група ІС, БПЛА Bayraktar TB2 здійснили польоти з материкової частини України до острова Тендрівська коса у Чорному морі, де розташований військовоморської полігон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупанты отправили в колонию ярого поклонника «русского мира» из «ДНР» Романа Манекина

Так называемый "суд" на временно оккупированной территории Донецкой области приговорил адепта "русского мира", блогера-пропагандиста Романа Манекина, который был арестован...