Домой Видео Небо у безпеці: зенітники ЗСУ відпрацювали удари по повітряних та наземних цілях....

Небо у безпеці: зенітники ЗСУ відпрацювали удари по повітряних та наземних цілях. ВІДЕО

2527

Генеральний штаб ЗСУ повідомив про чергові навчання, які відбулися на Львівщині. Більше сотні військовослужбовців підрозділів охорони повітряного командування «Захід» упродовж трьох діб у складі бойових обслуг ЗУ-23, ДШКМ та ЗКУ вправлялися у бойовій стрільбі по наземних і по повітряних цілях.

Навчання проводили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області.

Зенітники здійснили польовий вихід, бойову стрільбу за трьома різними вправами для кожного виду озброєння.

«Мета – набуття практичних навичок у володінні зброєю та ефективному застосуванні засобів безпосереднього прикриття об’єктів і сил, – зазначив ТВО заступника командира ПвК з бойової підготовки полковник Олександр Нечипорук. – Ми отримали достатню кількість боєприпасів, що дозволило ефективно провести індивідуальну підготовку особового складу, підвищити динаміку бойової роботи обслуг засобів безпосереднього прикриття».

#ДШК #ЗКУ #ЗУ-23 #ПвК"Захід"

ВАЖКІ КУЛЕМЕТИ ТА «ЗЕНІТКИ»:як захисники неба відпрацювали по повітряних та наземних ціляхБільше сотні військовослужбовців підрозділів охорони повітряного командування «Захід» впродовж трьох діб у складі бойових обслуг ЗУ-23, ДШКМ та ЗКУ вправлялися у бойовій стрільбі по наземних і по повітряних цілях.Навчання проводили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині. Зенітники здійснили польовий вихід, бойову стрільбу за трьома різними вправами для кожного виду озброєння.– Мета – набуття практичних навичок у володінні зброєю та ефективному застосуванні засобів безпосереднього прикриття об’єктів і сил, – зазначив ТВО заступника командира ПвК з бойової підготовки полковник Олександр Нечипорук. – Ми отримали достатню кількість боєприпасів, що дозволило ефективно провести індивідуальну підготовку особового складу, підвищити динаміку бойової роботи обслуг засобів безпосереднього прикриття.@Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС УкраїниВідео Олександра Качмар (Александра Качмар)

Опубліковано Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces Четвер, 17 жовтня 2019 р.

Раніше стало відомо про те, що ВМСУ та НАТО провели спільні навчання в Чорному морі. 

Також повыдомлялося, що в Україні стартували українсько-британські військові навчання «Warrior Watcher-2019».