Навчання ЗСУ: як тренуються танкові підрозділи поблизу окупованого Криму. ВІДЕО

-

Читайте также

Танковий підрозділ з угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України щодня відточує свою майстерність в умовах, які максимально наближені до бойових, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв, заходи відбуваються згідно плану бойової підготовки. Воїни-танкісти відточують навички зі швидкісного водіння бойових машин та подолання різних перешкод.

— Зокрема, це стосується проходження скрізь умовні міно-вибухові загородження, а також мости, яри та різни перешкоди природного ландшафту Херсонщини. Вважаю, що практичні заняття з водіння танків – є одним з головних етапів підготовки особового складу. Адже, від майстерності механіків-водіїв іноді залежить життя всього екіпажу, — зазначив командувач.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, танкові екіпажі здійснюють пересування у колонах та розгортання у бойові порядки, відпрацьовуючи постановку димової завіси, вихід на вогневий рубіж, а також перехід в контратаку.

— Разом із тим, танкісти відпрацьовують питання приховування та маскування бойових машини задля завдання умовному противнику максимального ураження з близької відстані раптовим вогнем прямою наводкою, що створює переваги під час ведення бою, — наголосив командувач.

Як повідомляла група «ІС», поблизу Криму артилеристи тренувались протидіяти морському десанту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти сім разів порушували режим припинення вогню, бойових втрат немає

Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи. Протягом поточної доби, 24 липня,...