Навчання ЗСУ: як спецпризначенці ВМСУ відпрацювали «підозріле» судно. ВІДЕО

-

Читайте также

Захід відбувався в рамках фінальної стадії курсу місії «ORBITAL», метою якого було вдосконалення навичок військовослужбовців спеціального призначення національного флоту у виконанні спеціальних завдань та підготовка доглядової команди до оцінки НАТО 1 рівня, повідомили у Міноборони.

За легендою — в територіальних водах України зафіксоване підозріле судно, яке необхідно зупинити та оглянути на предмет перевезення нелегальних мігрантів та заборонених речовин і предметів. Екіпаж навчального катеру «Сміла» виконував роль порушника, а доглядові команди підрозділів спецпризначення ВМС України здійснювали висадку для проведення подальшого огляду і перевірки.

Капітан судна згоду на перевірку дав, тож штурмувати катер не довелося. Контрольна висадка проходила за узгодженим візитом. На борт спочатку зайшла група безпеки, яка попередньо оглянула корабель на наявність вибухонебезпечних предметів, озброєних людей і таке інше, щоб наступні групи могли безпечно зайти на катер та продовжити доглядову операцію.

Далі, за командою, на судно зайшла решта особового складу.

Командні групи розпочали роботу кожна за своїм напрямком: група управління разом з офіцером зв’язку та медиком працювали на головному командному пункті з капітаном судна. Їхнє завдання — перевірити документи судна та інформацію, що надавалась попередньо — звідки та куди прямує, що перевозить, наявність дозвільних документів і таке інше.

Група безпеки працювала з екіпажем, перевіряючи кожного з них на наявність зброї, наркотичних та інших заборонених речовин. Перевірка здійснювалась з дозволу особи, яку оглядали.

Тим часом група пошуку оглянула приміщення на ознаки перевезення незаконного вантажу або нелегалів — осіб, які незаконно перебувають на кораблі.

Ніхто не знає корабель краще, аніж його екіпаж, тому в питаннях огляду приміщень доглядова група повинна, якщо це можливо, взаємодіяти з особовим складом корабля.

Тож користь від проведених тренувань отримали і доглядові групи, і умовні порушники. Нелегальних пасажирів немає, незаконна зброя та заборонені речовини відсутні — кожен далі продовжує виконувати поставлені завдання.

Як повідомляла група «ІС», пошуково-рятувальне судно ВМСУ пройде ремонт та модернізацію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Политические амбиции УПЦ МП и вторые роли ОПЗЖ

Завершилось организованное РПЦвУ (УПЦ МП) и ОПЗЖ масштабное, трехдневное пропагандистское мероприятие на День Крещения Руси-Украины, получившее название «Крестный ход». В...