Навчання Combined Resolve XII: відео чергового дня українських бійців

-

Читайте также

Після трьох діб в обороні та попереднього активного дня 20 серпня механізована рота зі складу 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний яр» ЗС України, яка бере участь в багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII, отримала можливість відновити боєздатність.

Про це повідомляє сайт Міноборони України.

Особовий склад роти поповнив боєкомплект холостих набоїв та імітаційних засобів, обслуговував озброєння та техніку.

Активна фаза навчань «Combined Resolve-XII» триває на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC) на полігоні «Хоенфельс» в Німеччині.

Після оголошеної оперативної паузи розпочинаються наступні етапи маневрів. Сили BLUFOR, у складі яких діє українська механізована рота, вестиме контрнаступ та наступ.

У багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII (Спільні зусилля ХІІ) беруть участь близько 5 тисяч військовослужбовців з 21 країни. Навчання проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

загрузка...

Свежее

Віряни ПЦУ з села Михальча засудили дії прихильників московської церкви: подробиці

Представники російської церкви в Михальчі, співбрати яких під виглядом хресних ходів та молитовних стоянь допомагали бойовикам розпалювати війну на...