Навчання «Combined Resolve 16»: бронетехніка ЗСУ прибула до Німеччини. ФОТО і ВІДЕО

-

Читайте также

29 листопада, до Об’єднаного багатонаціонального центру з підготовки підрозділів (JMRC) Командування підготовки 7-ї армії Сухопутних військ збройних сил США, що у Федеративній Республіці Німеччина, прибула зведена механізована рота 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка для участі в багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve 16», повідомили в Генштабі ЗСУ.

Вперше Збройні Сили України в цих маневрах будуть представлені підрозділом, озброєним новітніми зразками бронетехніки вітчизняного виробництва ˗ БТР-4Е, БРЕМ-4РМ та санітарно-евакуаційною машиною БММ.

Українські піхотинці діятимуть у складі американського батальйону сил BLUFOR. Також наші офіцери  увійдуть до секцій розвідки, планування та логістики штабу цього батальйону. 

Окрім того, в «Combined Resolve 16» братиме участь підрозділ від Сил спеціальних операцій ЗС України.

В ході навчань передбачено відпрацювання планування та управління багатонаціональними підрозділами під час пересування, розгортання в передбойові та бойові порядки, ведення оборонних і наступальних дій вдень та вночі.

Як повідомляла група «ІС», завершилися перші українсько-британські військові навчання «Козацька булава».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Столтенберг рассказал, что будет в ответе НАТО на требования Кремля

Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг рассказал общие детали письменного ответа Альянса на так называемые "безопасные требования" Кремля, который будет...