Нацгвардія України демонструвала вітчизняне озброєння делегації Міноборони Бразилії. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

У Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії відбулась демонстрація військової техніки українського виробництва, яка перебуває на озброєнні у гвардійців. Захід проходив в рамках Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією, у якому взяли участь керівництво МВС, Нацгвардії та міжнародні партнери, інформує прес-служба НГУ.

Іноземну делегацію очолив Секретар з оборонної продукції Міністерства оборони Федеративної Республіки Бразилія Маркус Дего Росас Понтіс. Українську сторону представили заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров та директор ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» Євген Ларін, що входить до складу ДК «Укроборонпром» та є організатором заходу.

Гостей ознайомили із завданнями та функціями Нацгвардії, як складової сектору оборони, а також діяльністю та досягненнями Міжнародного центру НГУ.

На військовому стрільбищі гості змогли на практиці побачити переваги українського озброєння та техніки.

«Україна та Бразилія мають багато спільного у секторі оборони. Це стосується й цивільного сектору – де у вас є багато досягнень та прогресивних рішень. Ми зацікавлені у розвитку та вдосконаленні взаємовідносин між нашими країнами. Я бачу перспективу співробітництва у сферах авіації, стрілецької зброї. Головне для нас – це визначити конкретні напрямки співпраці та передати запит для затвердження нашим урядовцям. Але я впевнений, що разом ми зможемо досягнути успіху!», – зазначив Секретар з оборонної продукції Міністерства оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс.

2-го грудня був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони Федеративної Республіки Бразилія та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України про науково-технічне співробітництво в оборонній сфері, розробку, виробництво та комерціалізацію оборонної продукції.

Даним Меморандумом Україна та Бразилія планують реалізувати проекти, що направлені на розвиток промислового співробітництва між країнами з урахуванням потреб армії.

Нагадаємо, раніше группа ІС писала про фейкову «закупівлю» ЗСУ бразильских штурмовиків Super Tucano.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Спецпризначенці України провели тренування на кораблі берегової охорони США. ФОТО

Оператори-розвідники 73-го морського центру спеціального призначення в Одесі провели навчання на кораблі Берегової охорони США USCGC Hamilton (WMSL-753). Під час...