На Рівненщині тренувались стримувати порушників на кордоні з Білоруссю. ВІДЕО

-

Читайте также

Триває спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». На Рівненщині учасники операції тренувалися стримувати численні групи порушників держкордону.

За легендою навчань, прикордонники отримали інформацію про те, що на території Білорусі, на автодорозі неподалік від українського кордону з’явилося близько сотні нелегалів. Потенційні порушники пішки рухались у напрямку пункту пропуску «Городище». Про ризик масового прориву доповіли у Міжрегіональний координаційний штаб, який організував реагування на обстановку та координував дії різнорідних сил та засобів, задіяних до об’єднаного тренування, повідомляє пресцентр ДПСУ.

На ділянку висунулися резерви, залучаються групи стримування, кінологічні групи, перекладачі-переговорники, фахівці повітряного моніторингу, рятувальники, медичний персонал.

Учбові нелегали поділились на групи, намагались прорватися у пункті пропуску та поза ним. Вони ламали інженерні загородження, пробували зламати стрій правоохоронців, розпалювати вогонь, застосовувати каміння, гілки, палиці. У той самий час на кордоні та в тилових районах учасники операції «Полісся»: прикордонники, гвардійці, поліцейські, міграційники, співробітники СБУ, представники місцевої влади відпрацьовували різні алгоритми дій. Представники усіх залучених суб’єктів виконували завдання за призначенням заради досягнення єдиної мети.

Керівник Міжрегіонального координаційного штабу полковник Владислав Бліндюк подякував усім учасникам тренувань, які чітко відпрацювали усі визначені завдання. Він наголосив, що цьому передувала напружена підготовка, завдяки якій кожен учасник зміг зрозуміти свою роль і місце у загальному службовому порядку. І якщо на кордоні виникне уже не навчальна ситуація, ці вміння і злагодженість допоможуть усім залученим органам якісно та ефективно реагувати на неї.

Нагадаємо, що спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся», яка розпочалася 23 листопада, проходить у всіх п’яти областях, що межують з Білоруссю.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее