На Півдні України пройшли масштабні навчання реактивної артилерії ЗСУ: опубліковано відео

-

Читайте также

Розрахунки реактивних систем залпового вогню “Ураган” угрупування військ, яке виконує бойові завдання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, провели умовні стрільби по координатах, що надаються операторами безпілотних літальних апаратів. Про це йдеться у повідомленні відділу зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як повідомив командувач ОС генерал-лейтенант Сергій Наєв, вогневе ураження наносилося по піхоті та бронетехніці умовного противника, що знаходиться у другому ешелоні на відстані понад тридцять кілометрів.

— Тренування артилерійського підрозділу відбувалося на фоні обстановки, що максимально наближена до реальної. За легендою, перша хвиля наступу умовного противника зазнала поразки, потрапивши на мінні загородження. Своєю чергою оператори безпілотних літальних апаратів виявили в його тилу резерви, що намагаються здійснити марш з метою посилення передових загонів, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, підняті за тривогою військовослужбовці, за лічені хвилини привели зброю в бойову готовність.

— Підрозділ швидко висунувся з району зосередження, здійснив марш, розгортання у районі вогневих позицій, наведення на умовні цілі для їх подальшого ураження та зміну позицій, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, наша розвідка постійно та пильно стежить за обстановкою, а у підрозділах, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, щодня покращується навченість особового складу.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, два українські підрозділи оцінюватимуть на навчаннях Rapid Trident 2021.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Заметки из Азербайджана: видео из разрушенного оккупантами дома в Гяндже

Мое заключительное видео из Азербайджана будет посвящено Гяндже и трагедии этого города, который не единожды обстреливался во время 44-дневной...