На Одещині випробували модернізовану «Вільху-М»: потужне відео

-

Читайте также

За даними РНБО, сьогодні на півдні Одеської області відбулися випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню «Вільха-М» зі збільшеною дальністю ураження.

Стрільби модернізованими ракетами «Вільха-М» завершені успішно. Про це повідомив заступник секретаря РНБОУ Сергій Кривонос після завершення випробувань.

Кривонос зауважив, що Рада національної безпеки і оборони ухвалила ряд рішень щодо забезпечення якнайшвидшого прийняття на озброєння та постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.

«Вільха-М» — розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво зазначених ракет здійснюватиметься в Україні за замкненим циклом.

Раніше стало відомо про те, що на військовому полігоні в Одеській області пройшли випробування нового зразка ракетного озброєння − комплексу «Вільха–М». 

загрузка...

Свежее

В Афганистане на бомбах подорвались два автобуса: есть погибшие

В Афганистане в провинциях Забул и Парван подорвались два пассажирских автобуса в результате отдельных взрывов. Как сообщает APnews со...