На мітингу ОПЗЖ під Радою роздавали гроші. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Під стінами Верховної Ради у четвер, 9 вересня, мітингували активісти політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ). Під час заходу організатори роздавали людям гроші, пише Depo.ua.

У партії ОПЗЖ заявили, що активісти з Закарпаття, Харкова, Прилук, Чернігова та інших регіонів і міст України вийшли на мітинг, щоб «висловити свій протест проти тиску влади на опозицію». Водночас організатори мітингу не лише закликали голосувати за ОПЗЖ, а й роздавали гроші людям, які прийшли на захід.

Факт передачі коштів зафіксували свідки й надали журналістам відповідні фото- та відеодокази. Ймовірно, що саме коштами партія приманила людей, аби ті приїхали до столиці задля її підтримки.

Нагадаємо, Україну відвідали «високі« гості з Франції сенатори Жоель Герра та Наталі Гуле, які провели серію зустрічей з депутатами ОПЗЖ, а також зустрілися з «журналістами« видання Страна.UA.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На мітингу ОПЗЖ під Радою роздавали гроші. ФОТО та ВІДЕО

Під стінами Верховної Ради у четвер, 9 вересня, мітингували активісти політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" (ОПЗЖ). Під...