На Львівщині відбулось перше в історії спільне десантування військових України та США. ВІДЕО

-

Читайте также

В рамках міжнародних навчань Rapid Trident 2021 над Яворівським полігоном проводилось спільне десантування військових України та США.

«Просто зараз, на наших очах,  відбувається перше в історії спільне десантування американських та українських десантників. В десантно-штурмовій групі є і польська десантура. Стрибають з американських літаків С-130 над Яворівським полігоном. Знищують противника. Бойовиків. І хоча противник умовний, ми розуміємо, про яких бойовиків йдеться», — повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Нагадаємо, українсько-американські військові навчання Rapid Trident 2021 триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня. В них візьмуть участь близько 6 тисяч військовослужбовців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Президенты Азербайджана и Турции открыли аэропорт в деоккупированном Физули. ВИДЕО

В рамках однодневного визита президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган принял участие в открытии международного аэропорта Физули. Во вторник, 26 октября,...