На Луганщині провели практичні навчання по обороні кордону. ВІДЕО

-

Читайте также

Військовослужбовці Луганського прикордонного загону практично відпрацювали реагування на загострення безпекової ситуації на одній з ділянок державного кордону України, інформує прес-служба ДПСУ.

У ході навчань підрозділ здійснив вихід у район виконання завдань, інженерне облаштування місця базування та організував несення прикордонної служби.

Надалі, за легендою, відпрацьовуючи тактичні епізоди, прикордонники перейшли до оборонних дій.

«Умовна обстановка на навчаннях розвивалась динамічно, тому необхідно було оперативно приймати рішення та діяти. Саме під час таких практичних дій удосконалюються навички персоналу», — зазначив начальник прикордонного підрозділу.

Заходи з підтримання високого рівня готовності прикордонників до дій продовжуватимуться й надалі, йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, група ІС інформувала, що на КПВВ Станиця Луганська вилучили старовинні ікони, які намагалися перемістити до тимчасово окупованої Брянки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Раде собираются поддержать «Крымскую платформу» — Разумков

В Верховной Раде продолжается сбор подписей народных депутатов за проведение внеочередной сессии во время саммита «Крымской платформы», намеченного на...