На кордоні з РФ виявили згорілий УАЗ із залишками контрабанди: опубліковано відео

-

Читайте также

На кордоні з Російською Федерацією у Харківській області українські прикордонники виявили у протиконтрабандному рові мікроавтобус, у якому були залишки контрабандних кав’ярів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Транспортний засіб, передня частина якого височіла над ровом майже у вертикальному положенні, намагався порушити кордон на ділянці відділу прикордонної служби «Вовчанськ» Харківського загону. Серед інших елементів прикордонної інфраструктури цей сегмент облаштований так званим протиконтрабандним ровом. Саме ця перешкода й зупинила порушника.

Під час огляду транспортного засобу в ньому та поряд були виявлені залишки червоної ікри, поряд лежала тара з-під чорної ікри. Осіб в «УАЗі» чи поряд з ним не було. Ознаки горіння мікроавтобуса вказували на можливість того, що його підпалили зумисно, можливо, щоб приховати сліди протиправної діяльності.

Варто зауважити, що з українського боку жодних слідів діяльності контрабандистів не виявлено. Сліди мікроавтобуса чітко свідчили, що він рухався з боку Росії. Факт, того, що УАЗ рухався з їхнього боку представники прикордонної служби ФСБ РФ визнали.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на кордоні РФ та України ФСБ застрелила цивільну особу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Нефть 6 часов лилась в реку»: в России произошла очередная экологическая катастрофа

В республике Коми РФ произошла еще одна экологическая катастрофа: в реку Колва разлилась нефть из трубопровода компании «Лукойл». Об...