На кордоні з РФ активно будують інженерні споруди. ВІДЕО

-

Читайте также

Держприкордонслужба продовжує системну роботу з посилення інженерного облаштування кордону з Росією. Поряд з урядовим планом по інженерному облаштуванню кордону відповідно до відомчих заходів прикордонного відомства створені комплексні інженерні групи. Їх першочерговим завданням є облаштування протитранспортних загороджень на загрозливих напрямках з подальшим нарощенням інших елементів, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Зокрема, роботи тривають в межах Сумської області. До них залучається техніка інженерних підрозділів прикордонного загону та інших органів охорони кордону. Окрім цього, для обладнання кордону в рамках взаємодії залучена й спеціальна військова інженерна техніка, що значно посилює проведення робіт.

Як зазначається, у відповідності до законодавства та рішення РНБО прикордонники спільно з Держгеокадастром та органами місцевого самоврядування активізувала роботу з інвентаризації земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону, які мають надаватися органам прикордонного відомства для будівництва та утримання інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.

Відмітимо, належне облаштування державного кордону має не лише безпековий, але й оборонний аспекти. На рівні з підвищенням прикордонної безпеки – зниження міграційного ризику, небезпеки переміщення засобів терору, зброї, наркотичних речовин та товарів. Разом з тим фортифікаційні елементи ускладнюють дії противника у випадку збройної агресії.

В практику впроваджується комплексна модель охорони і захисту державного кордону. Інтегрована система базується на поєднанні інженерних елементів з технічними засобами контролю.

Як повідомляла група ІС, підрозділи інженерних військ 17-ї окремої танкової бригади продемонстрували свою майстерність на конкурсі на кращий інженерний взвод ОК «Схід».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Автомобиль ОБСЕ попал в ДТП в оккупированном Донецке: опубликованы фото

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Донецк автомобиль СММ ОБСЕ попал в ДТП. Об этом говорится в сообщении...