На Київщині активісти демонтували пам’ятник НКВС: опубліковано відео  

-

Читайте также

У селищі Калинівка Броварського району Київської області, представники молодіжної організації «Гонор» демонтували пам’ятник 227-му полку НКВС, повідомляє «Еспресо».

Подія сталася, 27 листопада 2021 року, у День вшанування загиблих від Голодомору. Пам’ятник вдалося повалити за допомогою КамАЗу. Спершу до нього чіпляли трос, протилежний кінець якого охоплював гранітну брилу зі словами «подяки» НКВСівцям, але оскільки трос двічі рвався, було вирішено розхитати основу конструкції, а вже потім її таранити кузовом вантажівки.

При цьому учасники демонтажу наголосили, що в такий спосіб «допомагають місцевій владі» виконати відповідний припис в межах державної політики декомунізації.

Перед поваленням на пам’ятнику НКВС написали: «Кати», «Слава УПА». Також на нього було нанасено зображення малогоро гербу України Тризубу.

Як повідомляла група «ІС», у Києві демонтують «символ дружби» Києва та Москви.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США прошли первые испытания дискообразного аэромобиля. ВИДЕО

Американский стартап Zeva провел первые летные испытания своей разработки – аэромобиля в форме вертикального диска. Максимальная скорость аппарата, взлетающего...