На Хмельниччині тітушки забороняють вірянам ПЦУ заходити в церкву. ФОТО і ВІДЕО

-

Читайте также

В селі Галузинці на Хмельниччині тітушки разом із священиком Російської православної церкви в Україні не пускають мешканців села до будівлі церкви.

Про це в соцмережі Facebook пише користувач Олександр Полікарчук.

Більшість мешканців села висловили бажання перейти до Православної церкви України і лише десяток людей хочуть залишитися вірянами РПЦвУ. Однак російський священик закликав на допомогу тітушок, які заборонили мешканцям села заходити до церкви.

«Коли сьогодні ми зібрались, щоб відкрити двері в церкві, на заваді нам стали священики російської церкви, які жодного відношення не мають до цієї церкви, а на підтримку їм приїхало ще з 30 тітушок. Ми так і не змогли потрапити до церкви. Поліція, до речі, не підтримала українських вірян», — написав Олександр Полікарчук і додав фото та відео бійки.

Світлина від Oleksandr Polikarchuk.

Світлина від Oleksandr Polikarchuk.

Світлина від Oleksandr Polikarchuk.

 

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, у селі Лука-Мелешківська на Вінниччині тітушки УПЦ Московського патріархату погрожують місцевим жителям розправою. Також раніше в мережі викрили фейк про «300 тисяч» на ході РПЦвУ.

загрузка...

Свежее

В оккупированном РФ городе в ОРЛО закрывается последнее предприятие: заявление работников. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Перевальск террористы «ЛНР» закрывают последнее предприятие. Сотрудники местного ремонтно-механического завода уже получили...