На Херсонщині росіяни організували щонайменше п’ять катівень

-

Читайте также

На тимчасово окупованій російською федерацією території Херсонської області розташовані щонайменше п’ять катівень.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передає Укрінформ.

За його словами, на даний момент правоохоронні органи знають про щонайменше п’ять катівень, які є на території, тимчасово загарбаній армією російської федерації.

«Кожен деокупований населений пункт Херсонщини — це черговий розділ багатотомної книги про злочини та звірства росіян, які вони чинили на наших територіях. Маленькі діти, які пів року були вимушені жити у тісних та сирих підвалах. Заміновані дитячі речі та консервація. Катівні, в яких окупанти катували людей», — написав Янушевич.

У коментарі Апостроф TV він відзначив, що спілкувався з жінкою, яка з трьома маленькими дітьми була евакуйована після звільнення у Кривий Ріг. Як зазначив голова ОВА, пів року окупації вона зі своїми дітьми та іншими членами родини просиділи у підвалі. «Більше того, це вони потім ще перебралися у підвал до свого сусіда, який був трохи більший, а перший час вони жили у своєму підвалі…півтора метри, може, шириною і три метри вздовж», — розповідає голова ОВА.

Він відзначив, що після деокупації Херсонщини «ми ще побачимо дуже страшні речі».

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, російський десантник повідомив про великі втрати на південному напрямку.

Свежее

Армія рф будує лінію оборони поблизу Сватового

Російсько-фашистські війська будують лінію оборони поблизу Сватового, щоб зупинити просування українських воїнів на Сватівському та Лиманському напрямках. Про це повідомляє...