На ХБТЗ провели вогневі випробування оновленого танка «Булат». ВІДЕО

-

Читайте также

Харківський бронетанковий завод (ХБТЗ) успішно провів вогневі випробування оновленого танка Т-64БМ2 «Булат» з двигуном 6ТД. Відео випробувань, які проходили на полігоні у Харківській області, опублікував Defense Express.

Відзначається, що головною особливістю Т-64БМ2 є встановлення нового моторно-трансмісійного відділу з двигуном і трансмісією. Тобто замість штатного 5ТДФМ з потужністю 850 к. с. встановлено 1000-сильний 6ТД-1.

Це дає змогу значно підвищити рухомість та інші ходові й експлуатаційні характеристики «Булата». Зокрема питома потужність 45-тонної машини збільшується з 18,9 к. с./т до 22,2 к. с./т. Наприклад, у російського Т-90А цей показник становить 21,5 к. с./т.

Для реалізації цього завдання Харківський бронетанковий завод розширив габарити танка у кормовій частині.

Додамо, що роботи йдуть під керівництвом Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України, а збирання моторно-трансмісійного відділу відповідає «Завод імені В. О. Малишева». Ця модернізація «Булатів» є вкрай важливою і через те, що дозволить уніфікувати двигуни на вітчизняних танках, враховуючи паралельні роботи з модернізацією Т-64БВ за програмою «Краб».

Водночас технологічні рішення з Т-64БМ2 «Булат» можуть цілком перенестись і на «Краб», що дає можливість прискорити цю розробку.

Як повідомляла група ІС, ЗСУ отримали чергову партію модернізованих танків «Булат».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Беларусь наторговала с «дружественными» Россией и Китаем себе в минус

Белорусские чиновники опубликовали данные о внешней торговле страны за первый квартал 2021 года. Результаты не утешительны, пишет banki24.by. По предварительным...