На Черкащині провели «змагання» виробників дронів та антидронів. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Днями представники Державної компанії «Укрспецекспорт», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Spaitech» (розробник і виробник БПЛА з композитних матеріалів) та компанії «NT Service» (виробник радіоелектронного комплексу протидії дронам) на практиці презентували безпілотний літальний апарат та комплекс протидії безпілотникам, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Захід відбувся на Черкащині на базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби імені генерал-майора Ігоря Момота. Правоохоронці змогли на практиці перевірити заявлені виробниками тактико-технічні характеристики презентованих технічних засобів, ефективність їх використання та доцільність впровадження в оперативно-службову діяльність підрозділів охорони кордону.

Ще на одному заході, який днями відбувся на Житомирщині, прикордонникам презентували легкі літальні апарати – гіроплани. Щоправда, з пілотованої авіації, Держприкордонслужба зараз залучає до повітряного моніторингу кордону легкі вертольоти та літаки. Але це не заважає вивчати інші типи літальних апаратів, які використовуються закордонними колегами та потенційно можуть використовуватися порушниками кордону.

Варто зауважити, що у сьогоднішніх реаліях все частіше використовується безпілотна авіація. Безпілотники, які є на озброєнні у прикордонників, активно використовуються для ведення повітряного моніторингу державного кордону, прикордонних районів, територіального моря, виключної морської економічної зони України, а також в зоні ООС та на адмінмежі з ТОТУ АР Крим.

Вони допомагають виявляти та затримувати не лише порушників кордону, але й плавзасоби на водних ділянках кордону, а також протидіяти незаконному переміщенню товарів через кордон поза пунктами пропуску. Крім того, за допомогою безпілотників правоохоронці виявляють й БПЛА правопорушників, які використовуються у протиправній діяльності.

Варто зазначити, що за час використання БПЛА прикордонниками, персонал Центру підготовки з застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу підготував близько 400 фахівців з експлуатації БПЛА.

Як повідомляла група ІС, компанія «Укрспецтехніка» вдосконалила систему радіоелектронної боротьби «Анклав» з протидії безпілотним літальним апаратам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Рашисти затопили головну насосну станцію Каховського магістрального каналу

Ворог затопив головну насосну станцію Каховського магістрального каналу, є загроза, що південь залишиться без зрошення. Про це у Фейсбуці повідомив...