На Черкащині готують операторів ПТРК, ПЗРК та БПЛА для Держприкордонслужби. ВІДЕО

-

Читайте также

Оператори протитанкового ракетного комплексу «Фагот», безпілотних літальних апаратів коптерного типу та переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла» проходять активну підготовку на базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота на Черкащині, інформує прес-служба ДПСУ.

Оператори ПТРК та ПЗРК вивчають озброєння, його матеріальну частину, бойове застосування та виконують вправи стрільб із відповідних навчальних тренажерів.

Прикордонники, які прибули на щорічну перевірку персоналу, допущеного до самостійної експлуатації безпілотних літальних апаратів коптерного типу, проводять навчально-тренувальні польоти, здійснюючи повітряний моніторинг навчальної ділянки державного кордону щодо виявлення ознак протиправної діяльності.

Держприкордонслужба України має достатню озброєність, високу бойову підготовку та патріотизм, щоб забезпечити надійний захист державного кордону, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у Головному центрі в Оршанці відбувалася підготовка військовослужбовців мінометної застави ПКШР Ізмаїльського прикордонного загону. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

ВСУ примут участие в многонациональных учениях НАТО «Защитник Европы»

Украинские военнослужащие примут участие в некоторых мероприятиях во время многонациональных учений Defender Europe-21, которые начались с проведения десантирования американских...